Porslin. Med handmålad dekor. Ett instrument med avslag, en med lagning, fotnagg. (Höjd 11)
950 SEK | 2022-12-04 12:21 |
900 SEK | 2022-12-04 12:21 |
500 SEK | 2022-12-04 12:08 |
350 SEK | 2022-12-04 11:51 |
250 SEK | 2022-12-02 18:02 |
200 SEK | 2022-12-03 18:29 |
100 SEK | 2022-12-01 19:38 |
100 SEK | Startpris |