Delvis glaserat stengods. Signerad. Mindre krackelering. (Höjd 17)
2 000 SEK | 2022-12-04 08:53 |
2 000 SEK | 2022-12-04 10:23 |
1 700 SEK | 2022-12-03 00:31 |
1 200 SEK | 2022-12-03 21:10 |
1 000 SEK | 2022-12-03 15:08 |
800 SEK | 2022-12-03 10:45 |
700 SEK | 2022-12-03 10:36 |
400 SEK | 2022-12-02 21:20 |
200 SEK | 2022-12-02 16:44 |
150 SEK | 2022-12-02 12:20 |
100 SEK | 2022-12-02 09:23 |
100 SEK | Startpris |