Bruksslitage, enstaka fläckar, två koppar med fotringsnagg. (Kopparnas höjd 7, diameter 9,5)
1 900 SEK | 2022-12-03 20:50 |
1 800 SEK | 2022-12-03 16:09 |
1 100 SEK | 2022-12-02 16:28 |
100 SEK | Startpris |