Med flera skurna monogram och årtal. Slitage, repor. (Längd 25)
1 600 SEK | 2022-12-04 11:42 |
1 500 SEK | 2022-12-03 09:51 |
1 500 SEK | 2022-12-03 19:09 |
1 000 SEK | 2022-12-03 07:36 |
250 SEK | 2022-12-01 20:45 |
100 SEK | Startpris |