Med rik karvsnittsdekor. Ornamenterad hänkel. Maskstunget, handtag med lagning, slitage. (Längd 69)
1 200 SEK | 2022-12-04 11:05 |
1 100 SEK | 2022-12-04 11:31 |
900 SEK | 2022-12-04 08:44 |
850 SEK | 2022-12-04 07:46 |
800 SEK | 2022-12-04 04:02 |
400 SEK | 2022-12-02 09:37 |
100 SEK | Startpris |