Flätad rot. Slitage, småskador. (Diameter 53)
1 100 SEK | 2022-12-04 11:44 |
1 000 SEK | 2022-12-04 11:29 |
850 SEK | 2022-12-04 10:41 |
800 SEK | 2022-12-04 10:29 |
300 SEK | 2022-12-02 12:23 |
200 SEK | 2022-12-02 07:32 |
150 SEK | 2022-12-01 22:12 |
100 SEK | Startpris |