Träskuren och bemålad. Ben med lagning och färgretuscher, nötningar, färgslitage. (Höjd 14)
8 200 SEK | 2022-12-01 11:09 |
8 000 SEK | 2022-12-02 15:24 |
2 400 SEK | 2022-12-02 12:17 |
150 SEK | 2022-12-01 19:27 |
100 SEK | Startpris |