Vitglaserat stengods. Signerad. Andra sortering. Ytslitage, fläckar. (Höjd 31)
1 500 SEK | 2022-12-04 11:45 |
1 400 SEK | 2022-12-03 22:46 |
1 100 SEK | 2022-12-04 10:06 |
900 SEK | 2022-12-03 11:53 |
450 SEK | 2022-12-02 06:55 |
150 SEK | 2022-12-01 21:03 |
100 SEK | Startpris |