Kopplade ben i betsad trä. Läderklädsel med stansad dekor, mässingsnitar och brodyr. Underrede med omfattande skador, lagningar, ben och armlän delvis lösa, maskstunget, klädsel med hål. (Höjd 100, bredd 230, djup ca.75)
2 100 SEK | 2022-12-04 13:53 |
2 000 SEK | 2022-12-04 13:52 |
1 500 SEK | 2022-12-03 18:31 |
800 SEK | 2022-12-02 19:03 |
200 SEK | 2022-12-02 14:40 |
100 SEK | Startpris |