Kannelerade ben. Sarg och rygg med skurna rosetter. Rygg klädd i rotting. Lösstoppade dynor. Förstärkningar, senare bemålning, sprickor, rotting med skador, slitage, något maskstungna. (Höjd 92)
950 SEK | 2022-12-04 11:44 |
900 SEK | 2022-12-04 11:41 |
350 SEK | 2022-12-03 20:49 |
200 SEK | 2022-12-03 18:15 |
100 SEK | Startpris |