Kopplade ben i betsad trä. Läderklädsel med stansad dekor, mässingsnitar och brodyr. Förstärkningar, ben med lagningar, maskstungna, klädsel med lagningar och skador. (Höjd 105, sitthöjd 40)
1 700 SEK | 2022-12-03 21:16 |
1 600 SEK | 2022-12-03 18:29 |
950 SEK | 2022-12-03 18:54 |
600 SEK | 2022-12-02 19:03 |
150 SEK | 2022-12-02 17:42 |
100 SEK | Startpris |