Bok, med textil klädsel. Kromade stålben. Slitage, fläckar, smärre fanersprickor. (Höjd 75)
4 400 SEK | 2022-12-04 11:48 |
4 200 SEK | 2022-12-04 11:47 |
2 700 SEK | 2022-12-04 11:36 |
2 300 SEK | 2022-12-02 22:39 |
500 SEK | 2022-12-02 22:06 |
150 SEK | 2022-12-02 16:15 |
100 SEK | 2022-12-02 11:57 |
100 SEK | Startpris |