Jakaranda. Klädsel i brunt skinn. Stämplade. Skinnet ställvis nött. Stötmärken, repor. (Höjd 96)
2 100 SEK | 2022-12-04 11:55 |
2 000 SEK | 2022-12-04 12:07 |
800 SEK | 2022-12-04 10:00 |
300 SEK | 2022-12-03 19:13 |
200 SEK | 2022-12-02 09:09 |
100 SEK | Startpris |