Kannelerade ben. Rygg och sarg med skulpterade rosetter. Rygg och sits med rotting. Lösstoppade dynor. Hårt slitage, tre sitsar saknar rotting, sprickor, förstärkningar, lagningar, ställvis maskstungna, enstaka kompletteringar. (Höjd 87)
2 100 SEK | 2022-12-04 10:47 |
2 000 SEK | 2022-12-04 09:40 |
550 SEK | 2022-12-03 20:20 |
100 SEK | Startpris |