Furu. Konturerat underrede. Renoverat, slitage, repor, fläckar. (Höjd 77, 181x84)
5 200 SEK | 2022-12-04 09:53 |
5 000 SEK | 2022-12-04 11:28 |
4 200 SEK | 2022-12-04 09:24 |
3 200 SEK | 2022-12-04 05:25 |
3 000 SEK | 2022-12-03 22:53 |
2 000 SEK | 2022-12-03 20:29 |
2 000 SEK | 2022-12-03 21:17 |
500 SEK | 2022-12-02 19:53 |
150 SEK | 2022-12-02 15:33 |
100 SEK | 2022-12-01 23:17 |
100 SEK | Startpris |