Furu. Skiva av två plank. Konturerat underrede. Slitage, sprickor, skivan slagen, smärre ytskador. (Höjd 76-80, längd 203, bredd 75)
10 500 SEK | 2022-12-04 12:02 |
10 000 SEK | 2022-12-04 09:58 |
9 200 SEK | 2022-12-04 11:28 |
7 600 SEK | 2022-12-04 11:17 |
7 200 SEK | 2022-12-03 23:03 |
6 200 SEK | 2022-12-03 18:28 |
5 200 SEK | 2022-12-03 19:21 |
3 000 SEK | 2022-12-02 10:59 |
2 100 SEK | 2022-12-02 19:31 |
1 200 SEK | 2022-12-02 19:03 |
150 SEK | 2022-12-01 23:16 |
100 SEK | Startpris |