Träskuren och bemålad. Signerad och numrerad. Mindre avslag, enstaka märken. (Höjd 19)
300 SEK | 2022-12-04 10:53 |
250 SEK | 2022-12-04 11:37 |
150 SEK | 2022-12-03 09:12 |
100 SEK | 2022-12-02 21:43 |
100 SEK | Startpris |