Vitglaserat stengods. Stämplad. Ytslitage. (Höjd 20,5)
2 200 SEK | 2022-12-04 11:55 |
2 100 SEK | 2022-12-02 15:51 |
1 900 SEK | 2022-12-01 20:42 |
850 SEK | 2022-12-02 00:20 |
100 SEK | Startpris |