Med handmålad dekor och förgyllning. Krönt med pojke. Dubbla hänkar. Lock och hänklar med lagningar. Retuscher. (Längd 38)
1 100 SEK | 2022-12-04 11:48 |
1 000 SEK | 2022-12-03 22:49 |
600 SEK | 2022-12-03 22:12 |
500 SEK | 2022-12-02 12:01 |
100 SEK | Startpris |