Delvis glaserat stengods. Stämplad. Ett ben med lagning. (Höjd 17)
4 400 SEK | 2022-12-04 11:52 |
4 200 SEK | 2022-12-03 07:46 |
3 600 SEK | 2022-12-04 11:15 |
3 000 SEK | 2022-12-03 11:16 |
1 400 SEK | 2022-12-03 01:07 |
1 000 SEK | 2022-12-02 17:02 |
150 SEK | 2022-12-02 14:52 |
100 SEK | Startpris |