Assietter 6st, fat 6st samt serveringsskålar 3st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Största diameter 41)
900 SEK | 2022-12-04 12:01 |
850 SEK | 2022-12-04 10:33 |
750 SEK | 2022-12-04 08:49 |
400 SEK | 2022-12-03 09:54 |
300 SEK | 2022-12-02 22:20 |
200 SEK | 2022-12-02 12:07 |
100 SEK | 2022-12-02 08:02 |
100 SEK | Startpris |