Med tryckt dekor och förgyllning. Några delar med skador/lagningar. (Kopparnas höjd 6, diameter 8)
550 SEK | 2022-12-04 12:16 |
500 SEK | 2022-12-04 12:19 |
400 SEK | 2022-12-04 12:09 |
400 SEK | 2022-12-04 12:12 |
150 SEK | 2022-12-02 14:31 |
100 SEK | Startpris |