Delvis glaserat stengods. Stämplad. Fotnagg, något krackelerad. (Höjd 18)
450 SEK | 2022-12-04 12:00 |
400 SEK | 2022-12-04 11:46 |
350 SEK | 2022-12-03 11:39 |
250 SEK | 2022-12-04 10:38 |
150 SEK | 2022-12-02 21:51 |
100 SEK | 2022-12-02 11:25 |
100 SEK | Startpris |