Framtagen originalmålning. Med skuren dekor. Slitage, nötningar, kantskada, småskador. (Höjd 22, bredd 38)
1 100 SEK | 2022-12-04 11:53 |
1 000 SEK | 2022-12-04 12:21 |
850 SEK | 2022-12-02 14:06 |
650 SEK | 2022-12-03 16:49 |
350 SEK | 2022-12-03 11:59 |
250 SEK | 2022-12-02 15:53 |
150 SEK | 2022-12-01 20:04 |
100 SEK | Startpris |