Mattallrikar 12st, förrättstallrikar 15st, djupa tallrikar 12st, assietter 12st, terrin med underfat samt serveringsdelar 7st. Bruksslitage, några delar med krackelering och missfärgning. Fåtal skador. (Mattallrikarnas diameter 24)
3 200 SEK | 2022-12-03 09:19 |
3 000 SEK | 2022-12-02 06:40 |
2 500 SEK | 2022-12-02 22:39 |
1 900 SEK | 2022-12-02 21:02 |
1 200 SEK | 2022-12-01 21:05 |
100 SEK | Startpris |