Vitglaserat stengods. Signerad. Ytslitage, fläckar. (Höjd 31)
7 800 SEK | 2022-12-04 11:30 |
7 600 SEK | 2022-12-04 12:20 |
3 600 SEK | 2022-12-04 12:17 |
3 200 SEK | 2022-12-02 15:50 |
3 000 SEK | 2022-12-02 18:30 |
2 500 SEK | 2022-12-01 20:42 |
2 500 SEK | 2022-12-02 08:48 |
1 700 SEK | 2022-12-02 00:18 |
500 SEK | 2022-12-01 22:13 |
100 SEK | Startpris |