Målning på väv, figurscen. Slitage, fläckar, veck, ytsprickor, kantskador. (51x118)
3 600 SEK | 2022-12-04 12:05 |
3 400 SEK | 2022-12-04 07:35 |
3 200 SEK | 2022-12-03 22:36 |
3 000 SEK | 2022-12-03 18:53 |
2 600 SEK | 2022-12-02 22:29 |
600 SEK | 2022-12-02 15:50 |
250 SEK | 2022-12-02 14:50 |
200 SEK | 2022-12-02 12:24 |
100 SEK | Startpris |