Med handmålad dekor och förgyllning. Hänklar och lockknopp i form av foohundar. Undertill med skrivtecken. Krackelering, förgyllningsslitage, mindre naggar. (Höjd 22)
300 SEK | 2022-11-13 11:43 |
250 SEK | 2022-11-12 13:08 |
100 SEK | Startpris |