Modellnummer 2143-2. Mässing. Textil skärm. Stämplad. Skärmen något blekt. Bruksslitage. (Höjd 26)
2 100 SEK | 2022-11-13 08:47 |
2 000 SEK | 2022-11-12 22:36 |
1 500 SEK | 2022-11-12 19:45 |
900 SEK | 2022-11-11 20:54 |
800 SEK | 2022-11-11 18:54 |
650 SEK | 2022-11-11 17:15 |
600 SEK | 2022-11-11 09:25 |
250 SEK | 2022-11-11 07:33 |
200 SEK | 2022-11-10 23:36 |
100 SEK | 2022-11-10 18:41 |
100 SEK | Startpris |