Rökelsekar i form av skepp. Man på karpfisk samt fågel, med cloissonedekor, stämplad. Fågel med fotskada. Slitage. (Högsta höjd 17)
450 SEK | 2022-11-13 11:51 |
400 SEK | 2022-11-12 13:41 |
350 SEK | 2022-11-11 23:19 |
150 SEK | 2022-11-11 14:42 |
100 SEK | Startpris |