Tallrikar 2st, 1800-tal, med dekor av fjärilar. Tallrik, 1700-tal samt fat, figural dekor. Naggar, 1700-tals tallriken med spricka, smärre dekorslitage. (Tallrikarnas diameter 23)
1 400 SEK | 2022-11-13 12:12 |
1 300 SEK | 2022-11-13 11:30 |
550 SEK | 2022-11-11 23:18 |
400 SEK | 2022-11-13 10:59 |
300 SEK | 2022-11-12 09:13 |
200 SEK | 2022-11-10 21:42 |
150 SEK | 2022-11-11 07:44 |
100 SEK | Startpris |