Slipat överfångsglas med förgyllning. Dekor av iris. Osignerad. Förgyllningsslitage, mynning med tillverkningsdefekt. (Höjd 23,5)
2 100 SEK | 2022-11-13 11:40 |
2 000 SEK | 2022-11-13 11:44 |
1 200 SEK | 2022-11-11 18:05 |
1 200 SEK | 2022-11-12 21:38 |
250 SEK | 2022-11-11 02:12 |
150 SEK | 2022-11-10 22:06 |
100 SEK | Startpris |