Papier mache. Lackarbete. Med figurscen. Slitage, kantavslag, repor. (48x62)
300 SEK | 2022-11-12 19:23 |
250 SEK | 2022-11-13 10:32 |
150 SEK | 2022-11-12 13:17 |
100 SEK | 2022-11-11 19:43 |
100 SEK | Startpris |