Med handmålad dekor och förgyllning. Mynningar med lagningar och retuscher. (Höjd 32)
200 SEK | 2022-11-13 14:19 |
150 SEK | 2022-11-13 12:16 |
100 SEK | 2022-11-13 06:59 |
100 SEK | Startpris |