Underglasyrblå dekor av figurscener. Löstagbar sockel av trä. Mynning med skador och lagningar. Lock med lagning. Tillverkningsdefekter. (Höjd 39)
2 700 SEK | 2022-11-13 11:29 |
2 600 SEK | 2022-11-13 01:45 |
2 500 SEK | 2022-11-13 09:20 |
2 000 SEK | 2022-11-12 16:31 |
250 SEK | 2022-11-11 21:35 |
100 SEK | Startpris |