Träskuren och bemålad. Slitage, repor, mindre avslag och sprickor. (Höjd 79)
7 600 SEK | 2022-11-13 12:11 |
7 400 SEK | 2022-11-13 12:02 |
4 600 SEK | 2022-11-12 20:56 |
4 200 SEK | 2022-11-12 14:27 |
1 600 SEK | 2022-11-11 13:08 |
1 500 SEK | 2022-11-10 21:23 |
1 500 SEK | 2022-11-11 12:44 |
1 000 SEK | 2022-11-10 19:03 |
250 SEK | 2022-11-10 20:16 |
150 SEK | 2022-11-10 19:40 |
100 SEK | Startpris |