Olja på dukpannå, landskap med flicka. Signerad. (27x37)
850 SEK | 2022-11-11 16:14 |
800 SEK | 2022-11-13 10:17 |
200 SEK | 2022-11-10 22:20 |
150 SEK | 2022-11-11 07:50 |
100 SEK | Startpris |