Olja på dukpannå, vinterbild med figurer. Osignerad. Färgbortfall, reva. (11,5x19)
1 100 SEK | 2022-11-13 11:45 |
1 000 SEK | 2022-11-13 11:59 |
600 SEK | 2022-11-13 11:26 |
500 SEK | 2022-11-11 13:30 |
500 SEK | 2022-11-13 09:20 |
400 SEK | 2022-11-12 22:11 |
300 SEK | 2022-11-12 21:53 |
200 SEK | 2022-11-11 13:03 |
150 SEK | 2022-11-11 07:49 |
100 SEK | 2022-11-10 22:19 |
100 SEK | Startpris |