Olja på papper, komposition. Signerad och daterad 69. Enstaka fläckar. (24x32,5)
1 100 SEK | 2022-11-13 07:13 |
1 000 SEK | 2022-11-12 21:09 |
550 SEK | 2022-11-13 00:57 |
200 SEK | 2022-11-12 16:28 |
150 SEK | 2022-11-11 21:53 |
100 SEK | 2022-11-11 19:46 |
100 SEK | Startpris |