Emaljarbete på koppar. Med dekor av drakar och växter. Dubbla hänklar. Emaljskador, bulor, repor, mindre hål. (Höjd 37)
1 100 SEK | 2022-11-13 10:39 |
1 000 SEK | 2022-11-13 10:52 |
850 SEK | 2022-11-13 09:06 |
800 SEK | 2022-11-12 21:09 |
500 SEK | 2022-11-12 09:03 |
100 SEK | Startpris |