Olja på duk, äng med kvinnor. Signerad. (59x69)
1 700 SEK | 2022-11-13 12:10 |
1 600 SEK | 2022-11-13 12:05 |
750 SEK | 2022-11-13 10:48 |
400 SEK | 2022-11-12 22:10 |
300 SEK | 2022-11-12 12:01 |
250 SEK | 2022-11-10 23:11 |
250 SEK | 2022-11-11 09:11 |
150 SEK | 2022-11-10 21:32 |
100 SEK | Startpris |