Olja på duk, hamnbild med figurer. Signerad, a tergo med påskrift. (44x59)
600 SEK | 2022-11-13 13:09 |
550 SEK | 2022-11-12 21:24 |
200 SEK | 2022-11-11 16:12 |
150 SEK | 2022-11-10 22:27 |
100 SEK | Startpris |