Olja på duk, stormig havsbild. Signerad och daterad 83. Krackelering, färgbortfall. Ram med dekorskada. (45x66)
650 SEK | 2022-11-11 16:09 |
600 SEK | 2022-11-13 14:45 |
300 SEK | 2022-11-10 19:22 |
100 SEK | 2022-11-10 19:13 |
100 SEK | Startpris |