Olja på pannå, stilleben med äpplen. Monogramsignerad. (24x40)
2 800 SEK | 2022-11-13 12:07 |
2 700 SEK | 2022-11-13 11:10 |
2 000 SEK | 2022-11-11 18:53 |
1 800 SEK | 2022-11-12 09:10 |
1 500 SEK | 2022-11-11 16:06 |
900 SEK | 2022-11-11 17:00 |
100 SEK | 2022-11-10 19:22 |
100 SEK | Startpris |