Same på släde. Bemålad. Händer och fot med skador. Slitage. (Höjd 17,5)
300 SEK | 2022-11-13 11:38 |
250 SEK | 2022-11-13 10:21 |
200 SEK | 2022-11-11 18:12 |
150 SEK | 2022-11-10 19:54 |
100 SEK | 2022-11-10 19:10 |
100 SEK | Startpris |