Mässing. Kupa av glas. Bruksslitage, mindre repor. (Höjd 56)
1 400 SEK | 2022-11-13 12:18 |
1 300 SEK | 2022-11-13 12:09 |
1 200 SEK | 2022-11-12 22:32 |
1 000 SEK | 2022-11-13 10:54 |
750 SEK | 2022-11-13 10:14 |
300 SEK | 2022-11-12 19:10 |
100 SEK | Startpris |