Med slipad citrin. Stenen med repor och nagg. (Längd 22mm, vikt 2,4g.)
450 SEK | 2022-11-13 09:34 |
400 SEK | 2022-11-11 14:41 |
350 SEK | 2022-11-10 19:00 |
150 SEK | 2022-11-11 13:23 |
100 SEK | Startpris |