Etsning, "Pomona Suecia". Signerad. Inramad. Bladet med missfärgning. (32x23)
450 SEK | 2022-11-13 10:34 |
400 SEK | 2022-11-12 12:57 |
250 SEK | 2022-11-12 09:10 |
150 SEK | 2022-11-11 22:00 |
100 SEK | 2022-11-11 21:13 |
100 SEK | Startpris |