Förgylld mässing. Stämplade. Ytslitage, fläckar. (Höjd 12,5-17,5)
1 000 SEK | 2022-11-13 12:14 |
950 SEK | 2022-11-13 07:29 |
650 SEK | 2022-11-13 11:48 |
550 SEK | 2022-11-11 22:41 |
500 SEK | 2022-11-11 20:49 |
450 SEK | 2022-11-11 19:25 |
250 SEK | 2022-11-11 17:08 |
150 SEK | 2022-11-10 21:32 |
100 SEK | Startpris |