Olja på duk, motiv med skeppet "Fylgia". Monogramsignerad. Fläckar. (61x102)
1 500 SEK | 2022-11-13 11:42 |
1 400 SEK | 2022-11-13 10:53 |
1 200 SEK | 2022-11-12 21:13 |
1 100 SEK | 2022-11-12 17:46 |
500 SEK | 2022-11-11 22:56 |
450 SEK | 2022-11-11 03:58 |
450 SEK | 2022-11-11 09:44 |
150 SEK | 2022-11-10 20:47 |
100 SEK | 2022-11-10 19:31 |
100 SEK | Startpris |